Oferta

Oferujemy Państwu dwie usługi - pełny projekt aranżacji wnętrz z wykończeniem pod klucz (lub bez wykończenia) oraz szybkie wykończenia pod klucz. W odróżnieniu od innych firm oferujących wykończenia pod klucz nie mamy pakietów, każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu możecie Państwo dowolnie wybierać materiały wykończeniowe i dopasować wnętrza do swoich potrzeb i oczekiwań. 

Architekt Wnętrz szczecin

Brak standardów = dużo możliwości dopasowania wnętrza do swoich oczekiwań

 

Indywidualny projekt wnętrz z możliwością wykończenia pod klucz

Idealny dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań, w 100% dostosowanych do własnych potrzeb i oczekiwań. To wszystko wykonamy dla Ciebie i za Ciebie - ale zawsze w pełnym porozumieniu. Projekt wnętrza zawiera:

 • koncepcję Twoich wnętrz przedstawioną za pomocą wizualizacji 3D,
 • projekt wykonawczy wraz z pełną dokumentacją techniczną (m.in. rysunki instalacji elektrycznych i wod-kan, szczegółowy rysunek łazienki, mebli kuchennych, mebli na zamówienie, rysunki układu podłóg, sufitów oraz inne niezbędne do przeprowadzenia prac wykończeniowych),
 • szczegółowe zestawienia materiałów wykończeniowych zastosowanych w projekcie wraz z podaniem producenta (płytki, ceramika, armatura, kolory farb, podłogi, itp.)
 • dobór mebli, oświetlenia i dodatków dekoracyjnych - przedstawiony w postaci próbek lub bezpośrednio w sklepach z materiałami wykończeniowymi.
 • nasz zespół to sprawdzeni specjaliści od remontów i wykończeń wnętrz, którzy uczciwie i terminowo zmieniają w rzeczywistość to, co klienci zobaczą na projekcie. Gdyby jednak decydowali się Państwo na wykończenia przez inną firmę, zapewniamy profesjonalny nadzór autorski.

 

Szybkie wykończenia wnętrz

Optymalne rozwiązanie dla wszystkich, których ogranicza budżet i czas, a nie chcą rezygnować z pomocy projektanta.

Nasze usługi obejmują podstawowe wykończenie wnętrz na takim poziome, by klient mógł się od razu wprowadzić.

 • projektant wykonuje wizualizacje łazienki z doborem materiałów i wyposażenia, proponuje kolory ścian, rodzaj podłogi i drzwi.
 • ekipa wykańcza łazienkę wg projektu, szpachluje i maluje ściany, kładzie podłogi oraz wstawia drzwi.
 • sprzątanie po remoncie i można wnosić meble, mieszkanie jest gotowe.

 

 

Przykładowa wycena:

  •  
  • Indywidualne projekty wnętrz
   (+ wykończenie pod klucz)
  • Szybkie wykończenia wnętrz
 •  
  Zakres usług:
  Indywidualne projekty wnętrz
  (+ wykończenie pod klucz)
  Szczegółowy, indywidualny projekt wnętrza: wizualizacje 3D + projekt wykonawczy + zestawienia i dobór materiałów wykończeniowych oraz mebli, oświetlenia i dodatków.

  W przypadku wykończenia przez firmę zewnętrzną zapewniony jest nadzór autorski.
  Szybkie wykończenia wnętrz
  Wykończenie mieszkania na poziomie gotowym do zamieszkania: wykończenie łazienki wg indywidualnego projektu + wykończenie i malowanie ścian, montaż podłóg i drzwi, sprzątanie.
 •  
  Ceny:
  Indywidualne projekty wnętrz
  (+ wykończenie pod klucz)
  Koszt projektu - na indywidualne zapytanie
  Koszt wykończenia - wg kosztorysu przygotowanego na podstawie projektu
  Szybkie wykończenia wnętrz
  Koszt projektu - 750zł.
  Koszt wykończenia - na podstawie ustaleń i projektu, ceny zaczynają się od 750zł brutto/m2.
 •  
  Terminy wykonania:
  Indywidualne projekty wnętrz
  (+ wykończenie pod klucz)
  Wykonanie projektu - do 10 tyg. Termin realizacji ustalany jest indywidualnie na podstawie projektu.
  Szybkie wykończenia wnętrz
  Termin wykończenia - około 10 tyg. od zakończenia ustaleń i podpisania umowy.

Koszty wykończenia każdorazowo ustalane są indywidualnie - w zależności od zakresu prac i rodzaju materiałów wykończeniowych.

Przy podpisaniu umowy na projekt pobieramy 20% zaliczkę, wykończenia wnętrz rozliczane są etapami.

Na wszystkie wykonywane przez nas prace: projekty z wykończeniem pod klucz oraz szybkie wykończenia wnętrz udzielamy gwarancji na 12 miesięcy.

Zobacz galerię naszych realizacji

 

 

 

 

Co zawiera projekt wykończenia wnętrz ?

Jesteśmy profesjonalną firma oferującą projektowanie wnętrz. W każdym projekcie dokładnie analizujemy możliowści zaplanowania wnętrza tak, żeby było funkcjonalne, ergonomiczne, atrakcyjne wizualnie oraz żeby dostępny metraż był maksymalnie wykorzystany. Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnej inwentaryzacji pomieszczeń pod kątem również instalacji wewnętrznych. Koncepcje projektowe przedstawiamy na wizualizacjach, które następnie dopracowujemy uwzględniając zmiany i sugestie klientów. W naszych projektach uwzględniamy wszystkie konieczne zmiany w instalacjach (elektrycznej i sanitarnej), rysujemy układ podłóg oraz sposób wykończenia ścian. Projekty wnętrz zawierają dokładne rysunki mebli kuchennych oraz innych mebli zaprojektowanych na wymiar. W projektach łazienek rysujemy szczegółowo układ płytek na ścianach. Wszystkie materiały wykończeniowe są przez nas starannie wybrane i dopasowane do siebie, ważne aby były zastosowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Projektujemy także schody wewnętrzne proste, zabiegowe lub spiralne. Często wykonujemy projekty mieszkań z antresolą, w których schody są bardzo istotne. W projektach salonów często znajdują się kominki. Projekty kominków sa bardzo różne - mogą być nowoczesne, stylowe, klasyczne, zdarzają się też piece kaflowe lub popularne "kozy", czyli piecyki wolnostojące. Nasze projekty zawierają równiez projekt oświetlenia, ponieważ oświetlenie jest bardzo istotnym elementem wnętrza.

Architekt wnętrz

W projekcie aranżacji wnętrz uwzględniamy wyposażenie i dekoracje. Pomagamy wybrać odpowiednie meble, aby były funkcjonalne i trwałe, a najważniejsze pięknie sie prezentowały w nowym domu czy mieszkaniu. Do salonu wybierzemy odpowiednią sofę, wygodną, w pięknym obiciu, rozkładaną i z pojemnikiem na pościel w razie niespodziewanych gości. W jadalni musi być stół i wygodne krzesła. Często wybieramy rozkładane stoły, żeby w razie potrzeby pomieściły wielu gości. Wybór krzesł na rynku jest ogromy. Jest wiele pięknych, nowoczesnych krzeseł, które maja oryginalną formą, ale popularnością nadal cieszą się też krzesła tradycyjne, drewniane. W sypialni najważniejsze jest łóżko - musi byc duże i wygodne. Łożka coraz częściej zamiast drewnianych wybieramy tapicerowane, z miękkim zagłówiem i w wielu ciekawych tkaninach. Projektowane przez nas szafy zwykle wykonywane sa na zamówienie, ale dzięki temu możemy dokładnie zagospodarować dostępną przestrzeń a wnętrze szafy zaplanować uwzględniając upodobania użytkownika. Dzisiaj bardzo popularne są tez meble łazienkowe, często projektujemy takie meble na zamówienie i pod dokładny wymiar pomieszczenia, dzięki temu powstają meble funkcjonalne i niepowtarzalne. Najprzyjemniejszą sprawą jest wybór mebli i dekoracji do pokoi dziecięcych, szczególnie tych najmniejszych. Meble takie muszą być bezpieczne, ale również bardzo pojemne, tak, żeby pomieściły wszystkie ubranka i zabawki najmłodszych lokatorów.