Innerium

Innerium to pracownia projektowania wnętrz działająca od 2007r. w Szczecinie. Zajmujemy się projektowaniem i wykańczaniem pod klucz przestrzeni prywatnych i komercyjnych. Na swoim koncie mamy wiele ciekawych i różnorodnych projektów.

Właścicielką pracowni jest Karolina Trojga, z wykształcenia mgr inż. budownictwa oraz architekt wnętrz.

Moim sekretem jest przede wszystkim spokój i opanowanie na miejscu budowy oraz precyzja w najmniejszym detalu – estetycznym i technicznym.

Cel – satysfakcja klienta

Najważniejszym jest dla nas, aby to, co zaprojektujemy, sprawiło, że klient poczuje się w danym pomieszczeniu po prostu jak u siebie. Priorytetem przy tworzeniu naszych projektów są gusty i zwyczaje klientów – proponowane przez nas rozwiązania są starannie przemyślane, oryginalne i ciekawe estetycznie, ale przede wszystkim na tyle funkcjonalne, by sprawdzić się w codziennym użytkowaniu.

Mamy elastyczne i partnerskie podejście do klienta. Rozumiemy tempo dzisiejszego życia i cenimy czas – zarówno swój, jak i klientów – dlatego już na początku współpracy uzgadniamy formę pracy nad danym projektem. Sprawnie poruszamy się wśród nowych technologii, które pozawalają na komunikację na odległość, ale pozostajemy również w gotowości dla tych klientów, którzy preferują kontakty bezpośrednie. Także w kwestii finansowej stawiamy na pełną satysfakcję obu stron, proponując jasne i korzystne zasady wyceny naszych prac.

Innerium – szczecińska pracownia projektowania i aranżacji wnętrz. Zlecenia i zapytania przyjmujemy mailowo i telefonicznie – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00. Możesz się z nami skontaktować także poprzez formularz dostępny na stronie.

Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy