Aktualności

Metamorfoza małego mieszkania w bloku z wielkiej płyty, dzięki której długo nie remontowane mieszkanie zyskało nowy podział funkcjonalny - powstał salon z aneksem kuchennym i strefa sypialniana. Dzięki optymalnie rozmieszczonym zabudowom meblowym mieszkanie nie zostało "zagracone" i nie zostało zmienijszone optycznie, a zyskało bardzo na użytecznosci. Duża ilość szaf, szafek, schowków i półek pozwala w sposób estetyczny przechowywać rzeczy w mieszkaniu i mieć do nich łatwy dostęp. Mieszkanie zostało zaprojektowane w przyjemnych i przytulnych kolorach - baza w podstawowych kolorach - białym, szarym, odcieniach drewna, a dodatki w pastelowych kolorach, dzieki temu mieszkanie będzie ponadczasowe

Włąśnie oddaliśmy kolejne mieszkanie zrealizowane pod klucz. Niewielka kawalerka o pow. ok.30m2 została przez nas zaprojektowana i wykończona. Wyszło funkcjonalnie i bardzo przyjemnie. Najbardziej nas cieszy, że właścicielka zadowolona !

Zrealizowaliśmy mieszkanie na wynajem hotelowy na osiedlu Central Park.

Niedawno została oddana do uzytku nowa inwestycja Neptun Developr, z którą to firmą ściśle współpracujemy. Zaprojektowaliśmy dwie klatki w kamienicy na Starym Mieście.Chcieliśmy, aby klatki wizualnie były spójne z elewacjami budynku oraz w jakimś stopniu odnosiła się do tradycujnych klatego w starych przedwojennych kamienicach. Dlatego w środku pojawiły się stonowane,tradycyjne kolory, cegła, kute balustrady i sztukaterie. Schody i podłogi na piętrach zostały wykończone wykładziną obiektową, na schodach jest gładka, na piętrach wzorzysta. Dzieki temu klatka jest dużo cichsza, nie słychac tak chodzenia w spilkach i innym głośnym obuwiu. Podłoga na parterze wykończona jest posadzką krakowską i materiałem imitującym drewno, ale duzo bardziej odpornym. Posadzka krakowska pojawiła się w miejscach, gdzie przebiegały historyczne fundamenty poprzedniej zabudowy tego terenu.

Wzorzysta podłoga w naszej ostatniej realizacji dla Neptun Developer. Zaprojektowaliśmy klatki schodowe, gdzie podłogi zostały wykończone wykładzinami. Wkrótce więcej zdjęć!

Bo kolorowe podłogi są fajne !

Skończyiśmy projekt dużego domu. Teraz ralizacja! Podczas projektu pojawia się zawsze duzo róznych pomysłów. Następny etap to wyszukanie odpwoiednich materiałów. Zawsze staramy się zestawić najważniejsze materiały wykończeniowe razem na próbkach lub kawałkach i sprawdzić czy wszystko razem gra. Każdy materiał oprócz koloru ma swoją fakturę, połysk, wzór i wielkość tego wzoru. Ważne jest aby zachować harmonię i spójność projektowanego wnętrza, żeby materiały nie "gryzły się".

Projektowaliśmy dla home.pl Jakiś czas temu zaprojektowaliśmy część pomieszczeń firmy home.pl w biurowcu Lastadia. Miały to być nietuzinkowe wnętrza, które wspomagaja kreatywność pracowników, ale także pozwalają na odprężenie i zrelaksowanie się w wolnej chwili. Tak więc powstało lobby z kącikiem kawowym, grami kompterowymi i grami towarzyskim oraz ogólnie miejsce na spotkania, lużna rozmowę i integrację. Powstał pokój do pracy cichej, który zapewnia spokojne miejce to twórczej pracy, bez telefonów, rozmów i iinych hałasów wokół. Powstał także kreatywny meeting room z duza biblioteką, powstały dwie sale konferencyjne oraz reprezentacyjny sekretariat. Udało nam się przemienić dłuuugie i nuuuudne korytarze w dużo bardziej przyjazne. Efekty naszej pracy można zobaczyć tu http://10tysiecy.pl/co-laczy-home-grupe-k2-netguru/ oraz w galerii realizacje na naszej stronie.

Zapraszamy na naszą nową stronę :) Zapraszamy na nasza nową stronę. Można obejrzec nasze projekty i ralizacje, niektóre z nich porównać projekt-realizacja, można obejrzec nasze projekty, które były obublikowane w prasie i śledzić na bieżąco co się u nas dzieje. Na biezaco można także śledzić naszą strone na Facebooku. Zapraszamy.

Pudrowy róż w kuchni? Wyglada super, szcególnie w połączeniu z bielonym betonem, białymi kamiennymi blatami i drewniana podłogą !